a0111.gif

Re: Vanocni besidka ,,Myšky,,

(Mš Večerníček, 15. 12. 2017 9:20)

Moc děkujeme za krásná slova, která nás vždy potěší a nastartují nás do další práce. I my přejeme krásné a pohodové vánoční svátky a pevné zdraví a spoustu štěstí v novém roce.

(Petra Polakova, 4. 6. 2017 22:09)

Dobrý večer,
moc děkujeme za každou zveřejněnou fotodokumentaci - ať ze SvP, celodenního výletu nebo divadelního představení ve školce, rádi se koukáme :-)

Zajíci a Myšky

(Škola v přírodě , 30. 5. 2017 11:40)

Odjezd od penziónu 11:45 , příjezd ke školce cca 13:30 až 14:00

Re: Zajíci a Myšky

(Maulisovi, 30. 5. 2017 11:59)

Už se moc těšíme! Přejeme klidnou bezproblémovou cestu!
Maulisovi

Re: Zajíci a Myšky

(Jana Románková, 30. 5. 2017 11:32)

Dobrý den,
již jste vyrazili? V kolik Vás máme očekávat? Už se na Vás těšíme...
Jana Románková

Zajíci a Myšky

(Škola v přírodě, 29. 5. 2017 20:51)

Ahoj všichni v tropické Praze, na horách je počasí fajn! Poslední den je za námi. Dopoledne jsme měli stopovanou za pokladem. Odpoledne nás navštívilo divadélko s Medvědí pohádkou. K večeři nám na rozloučenou pan kuchař usmažil řízek s bramborou kaší a okurkovým salátem a pak rychle na balení domů. Dětičky se na Vás těší a vzpomínají.
Zítra sledujte zprávy v komentářích, až vyrazíme z Kitty, tak ještě napíšeme čas odjezdu.

Re: Zajíci a Myšky

(Baxovi, 29. 5. 2017 21:51)

Dobry vecer, dekujeme moc za zpravy a to i ty, co dnes dorazily postou. Zitra prejeme bezproblemovou cestu a uz se moc tesime

Re: Zajíci a Myšky

(Kovandovi, 29. 5. 2017 23:24)

Dobrý večer,
moc děkujeme za zprávy.Krásně jste si ten poslední den užili. Zítra se už moc těšíme a přejeme pohodovou cestu domů.

Re: Zajíci a Myšky

(Veronika Votočková , 30. 5. 2017 5:39)

Štastnou cestu domů,už se na Vás moc těšíme. A taky díky za pozdravy, které dorazily poštou. A nejvíce díky paní učitelkám! :)

Zajíci a Myšky

(Škola v přírodě, 29. 5. 2017 8:43)

Včerejší den jsme dopoledne pokořili rozhlednu Bramberk, děti se nejvíce cestou bavily přeskoky přes různé překážky- kořeny stromů, kameny a lesní potůčky. Bohužel jsme se dopoledne rozloučili i s jedním chlapečkem, který měl teploty a musel domů. Užil si s námi ale poměrnou část pobytu, přejeme mu všichni brzké uzdravení!
Odpoledne jsme šli do lesa pro dřevo na táborák. K večeři jsme si opekli buřtíky, dětem moc chutnaly. Pobyt venku jsme si protáhli, počasí bylo slunečné. Dětičky jsme důkladně zbavili nánosy kečupu, mastnoty a špíny a rychle do postýlek, abychom načerpali sílu na dnešní hledání pokladu!

Zajíci a Myšky

(Škola v přírodě, 27. 5. 2017 19:23)

Mnoho pozdravů ze slunečných Lučan. Dnešní den byl nádherný, děti byly v kraťasech již od rána, odpadlo oblékání! Po obědě měly děti polárkový dort a po krátkém poledním klidu jsme ťapali na vyjížďku na koních. Cestou jsme se stavili na farmě, kde děti obdivovaly jarní mláďata- kozičky, telátka i drůbež. Prašná cesta udělala své, proto musíme spěchat na koupání! Opět musíme dodat, že děti jsou skvělé- žádný pláč a stýskání!

Re: Zajíci a Myšky

(Petra Polakova, 28. 5. 2017 9:02)

Dobrý den,
všechno to zní nádherně, děkujeme. V Praze je též léto, slunečno :-)

Re: Zajíci a Myšky

(Maškovi, 28. 5. 2017 19:59)

Užívejte krásné počasí.Děkujeme moc za zprávy,vyhlížíme je každý den :)

Zajíci a Myšky

(Škola v přírodě, 26. 5. 2017 21:50)

Další den za námi utekl jako voda. Děti moc chválíme, jsou statečné, žádná noční nehoda, na pokojích mají uklizeno, dobře jedí, poslouchají...Že to není možné?
Dopoledne další procházka do lesa, kde děti z klacíků tentokrát stavěly postýlky zvířátkům, procvičily si házení se šiškami. Odpoledne nám přijela další holčička, Filípek oslavil svůj svátek.
Děti Vám posílají pusinky

(VV, 26. 5. 2017 22:30)

To jsou skvělé zprávy,díky za ně. Moc vás všechny zdravíme.

Re: Zajíci a Myšky

(Baxovi, 27. 5. 2017 7:25)

Dekujeme za hezke zpravy. Uzijte si vikendoveho slunicka.

Re: Zajíci a Myšky

(Hildebrandtova, 27. 5. 2017 9:37)

MocVam dekujeme take posilame pusinky

Re: Zajíci a Myšky

(Ichovi, 27. 5. 2017 18:59)

Dekujeme za zpravy, jsme radi, ze se tam detem libi a ze maji tak krasny program. Za to Vam vsem moc dekujem, jeste ze maji tak uzasne pani ucitelky. Zdravime deti, mejte se krasne at vam pocasi vydrzi.

Re: Zajíci a Myšky

(Kovandová, 27. 5. 2017 13:05)

Dobrý den,

moc děkujeme za zprávy,které dychtivě očekáváme a těšíme se na ně☺.Děti si to užívají hlavně díky vám.Jste úžasné a máte můj velký obdiv. Školka v přírodě rozhodně není v dnešní době samozřejmostí,takže moc děkuji,že tento zážitek umožňujete našim dětem prožít.Zdravím a přeji krásný den všem!

Zajíci a Myšky

(Škola v přírodě, 25. 5. 2017 12:59)

Zdravíme všechny ze školy v přírodě. Noc byla bez pláče a stýskání, doufejme, že to bude tak i dále. Hned ráno děti z okna zahlédly srnku a zajíce. To bylo pozdvižení!!! Dopoledne jsme šli k chatě Muhu a udělali si průzkumnou procházku v okolí. Počasí je chladnější, důležité je,že nám ale neprší. Odpoledne jdeme do lesa stavět domečky pro skřítky.

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8